Olet tässä:

Etusivu > Yhteystiedot

ShelterBox Tuki ry hallitus

Sihteeri Eriikka Kalliokoski (Hollola)
eriikka.kalliokoski(at)shelterboxtuki.fi

Puheenjohtaja Tapio Vihersaari (Hämeenkoski/Hollola)
tapio.vihersaari(at)shelterboxtuki.fi

Jäsenvastaava Niko Niemi (Lahti, varapuheenjohtaja)
niko.niemi(at)shelterboxtuki.fi

Jäsen Erik Stenström (Rekijoki/Salo)
Jäsen Markku Stenvall (Espoo)
Jäsen Martti Matikainen (Ylivieska)
Jäsen Osmo Siira (Kuusankoski/Kouvola)

Varajäsenet
Juha-Pekka Keränen (Lahden Rk, juha-pekka.keranen(at)shelterboxtuki.fi)
Juha Karjalainen (Nousiaisten Rk, juha.karjalainen(at)shelterboxtuki.fi
Olli Smolander (Lappeenranta-Leiri Rk, olli.smolander(at)shelterboxtuki.fi)

Koulutettu katastrofiavun  perille toimittamistiimin (SRT) jäsen Kristjana Adalgeirsdottir
kristjana.adalgeirsdottir(at)shelterboxtuki.fi

Muut yhteyshenkilöt

Esittelyjä hoitavat useimmat hallitustyöhön osallistuvat sekä
esittelijävalmennetut 
Tuula Salmi (Lahti-Helsinki: tuula.salmi(at)shelterboxtuki.fi)
Leila Kallio-Vihersaari (leila.kallio-vihersaari(at)shelterboxtuki.fi)
Arsi Anttonen (Itä-Suomi: arsi.anttonen(at)shelterboxtuki.fi)
Hannu Honkanen (Turun seutu: hannu.honkanen(at)shelterboxtuki.fi)
Rainer Hirvonen (Tampereen seutu: rainer.hirvonen(at)shelterboxtuki.fi)
Timo Komonen (Lahti-Helsinki: timo.komonen(at)shelterboxtuki.fi)

Useissa Rotaryklubeissa on jo osaavia asiasta kertovia - hanki Sinäkin tietoa ja esittelymateriaalia vetovoimaiseen varainkeruutilaisuuteen!